top
czwartek, 13 grudnia 2018 roku logo


Strona Główna Aktualności Jasełka na wesoło
Jasełka na wesoło PDF Drukuj Email
Rada Rodziców i uczniowie ZSP w Kowalewie zainspirowana pomysłem wicedyrektor szkoły Aldony Jańczak przygotowała sztukę teatralną pt. "Jasełka na wesoło".
 

 

Przedstawienie pokazano w Domu Katolickim w Kowalewie pięć razy: w sobotę 4.01.2014r. - dla rodzin i przyjaciół oraz 5 i 6 stycznia - dla społeczności lokalnej. Dochód ze spektaklu Rada Rodziców postanowiła przeznaczyć na kupno dużego telewizora do świetlicy szkolnej. Inscenizacja tak się spodobała, że aktorzy zostali poproszeni o występ w Pleszewie na rzecz chorego dziecka i dla chorych i starszych mieszkańców Kowalewa. Terminy przedstawień ustalone zostaną wkrótce.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gratulujemy kunsztownej gry aktorskiej!
 
 
 
 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 66 gości 

W obiektywie

2011-11-05_203434.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj173
Wszystkie363390

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.