top
niedziela, 16 grudnia 2018 roku logo


Strona Główna Aktualności Niebo kontra piekło
Niebo kontra piekło PDF Drukuj Email

W niedzielę, 8 stycznia 2017 r. zgromadzeni w Domu Parafialnym w Kowalewie widzowie mogli obejrzeć kolejne przedstawienie świąteczne przygotowane przez Teatr Prawie Wielki. Tym razem rzecz dotyczyła odwiecznej walki dobra ze złem, które w spektaklu uosabiane były przez dwie drużyny: Aniołów i Diabłów.

 

Zacięte rozgrywki między piekłem a niebem ostatecznie rozstrzygają narodziny Jezusa. Przedstawienie kończy się słowami Kołyska połączyła wszystkich. Jest to przesłanie, które przekazać chcieli aktorzy. Zło i grzech są atrakcyjne, ale dobro i miłość zwyciężają.

 

Aldona Jańczak

Zapraszamy do galerii zdjęć

 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 113 gości 

W obiektywie

2011-11-05_203434.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj320
Wszystkie364361

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.