niedziela, 16 grudnia 2018 roku logo

Strona Główna Aktualności Msza św. dożynkowa wsi Suchorzew 2017
Msza św. dożynkowa wsi Suchorzew 2017 PDF Drukuj Email

Barwny korowód, który tworzyli mieszkańcy Suchorzewa udał się w niedzielę 13 sierpnia 2017 roku do kościoła parafialnego, by podziękować Bogu za tegoroczne plony zebrane w trudzie ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Rolę Starostów dożynek pełnili: Pani Renata Walendowska i Pan Paweł Szlachta.

Na początku uroczystej Mszy świętej zostały poświęcone chleby i wieniec dożynkowy przez Ks. Proboszcza Wiesława Kondratowicza oraz Ks. Karola

Liturgię sprawował Ks. Proboszcz, a piękną homilię wygłosił Ks. Karol.

Uroczystości towarzyszyły piękne śpiewy w wykonaniu zespołu ludowego z Suchorzewa, któremu na akordeonie przygrywał oraz wspomagał zespół swoim talentem wokalnym Sołtys wsi Suchorzewa, Pan Darek Dryjański.