top
czwartek, 23 września 2021 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Msza św. dożynkowa wsi Piekarzew 2021
Msza św. dożynkowa wsi Piekarzew 2021 PDF Drukuj Email
15 sierpnia 2021 roku Ks. Prałat Wiesław Kondratowicz - proboszcz naszej parafii odprawił Mszę świętą dożynkową wsi Piekarzew. Przed rozpoczęciem Eucharystii, kapłan poświęcił symbole tegorocznych zbiorów: chleb i wieniec dożynkowy, które przygotowała społeczność Piekarzewa.
Starostami dożynek byli Państwo Aneta i Jacek Marcinkowscy. 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
W tym dniu przypadło również Święto Wniebowstąpienia Najświętszej Maryi Panny, zwanej również Świętem Matki Boskiej Zielnej. Grupa Parafialna Caritas przygotowała i rozprowadzała bukiety kwiatów i ziół.  
 
 
 
 
 
 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 82 gości 

W obiektywie

7.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj18
Wszystkie677858

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.