top
czwartek, 18 kwietnia 2019 roku logo


Strona Główna Intencje mszalne
PDF Drukuj Email

 

 


INTENCJE MSZALNE  14.04.2019r. - 21.04.2019r.

 

Niedziela 14.04. Niedziela Palmowa Męki Pańskiej.

 

  800 - I.  +  Józefa Adamskiego

1000   - I. + Aleksandrę Juszczak

1115 - I. + Zygmunta Urbaniaka

         - II.+ Kazimierza Lisiaka, w 30 r. śm.

1500     Za Parafian

1700  - I. Z podz. za odebrane łaski za przyczyną Matki Bożej i z prośbą o dalsze łaski i błog. Boże i zdrowie dla Barbary z ok. 80 urodzin i dla całej rodziny.

 

Poniedziałek 15.04.

1700  -  Żałobna

1800  -  I.  + Artura Grabarka

        -  II.  + Teresę Symonowską

 

Wtorek  16.04.

1800  -  I.   + Kazimierza Walendowskiego

         - II.  + Antoninę Kalińską

         - III. + Zygmunta Urbaniaka

Środa 17.04.

1800 - I.   + Andrzeja Jamrozika

        -  II.  + Cecylię Lach

       - III. + Zygmunta Urbaniaka

 

Wielki Czwartek  18.04.

1800  - I.  + Mariana Zagórskiego  w 30 r. śm., zmarłych z rodziny Zagórskich i Walkowiaków

         - II. + Weronikę, Leona, Jana i Józefa Nowickich w 43 r. śm. Leona

        - III. + Zygmunta Urbaniaka

        

Liturgia Wielkiego Piątku  19.04.

 

Wielka Sobota 20.04.

2200  - I.   + Anielę, Rozalię i Bolesława Stróżyńskich w 12 r. śm. Bolesława

         II.  + Marka Mazurka w 9 r. śm.

         III. + Zygmunta Urbaniaka

     

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 21.04.

   800 - I.  Za Parafian

1000   - I. + Annę i Franciszka Kaczmarków

1115 - I. + Stefana i Marię Krzątałów

1700  - I. + Mariana Kosmowskiego, Władysławę, Feliksa i Władysława Opitz w 28 r. śm. Mariana.

 

INTENCJE MSZALNE  14.04.2019r. - 21.04.2019r.

 

Niedziela 14.04. Niedziela Palmowa Męki Pańskiej.

 

  800 - I.  +  Józefa Adamskiego

1000   - I. + Aleksandrę Juszczak

1115 - I. + Zygmunta Urbaniaka

         - II.+ Kazimierza Lisiaka, w 30 r. śm.

1500     Za Parafian

1700  - I. Z podz. za odebrane łaski za przyczyną Matki Bożej i z prośbą o dalsze łaski i błog. Boże i zdrowie dla Barbary z ok. 80 urodzin i dla całej rodziny.

 

Poniedziałek 15.04.

1700  -  Żałobna

1800  -  I.  + Artura Grabarka

        -  II.  + Teresę Symonowską

 

Wtorek  16.04.

1800  -  I.   + Kazimierza Walendowskiego

         - II.  + Antoninę Kalińską

         - III. + Zygmunta Urbaniaka

Środa 17.04.

1800 - I.   + Andrzeja Jamrozika

        -  II.  + Cecylię Lach

       - III. + Zygmunta Urbaniaka

 

Wielki Czwartek  18.04.

1800  - I.  + Mariana Zagórskiego  w 30 r. śm., zmarłych z rodziny Zagórskich i Walkowiaków

         - II. + Weronikę, Leona, Jana i Józefa Nowickich w 43 r. śm. Leona

        - III. + Zygmunta Urbaniaka

        

Liturgia Wielkiego Piątku  19.04.

 

Wielka Sobota 20.04.

2200  - I.   + Anielę, Rozalię i Bolesława Stróżyńskich w 12 r. śm. Bolesława

         II.  + Marka Mazurka w 9 r. śm.

         III. + Zygmunta Urbaniaka

     

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 21.04.

   800 - I.  Za Parafian

1000   - I. + Annę i Franciszka Kaczmarków

1115 - I. + Stefana i Marię Krzątałów

1700  - I. + Mariana Kosmowskiego, Władysławę, Feliksa i Władysława Opitz w 28 r. śm. Mariana.

 

 



INTENCJE MSZALNE  07.04.2019r. - 14.04.2019r.

 

Niedziela 07.04.      5 Niedziela Wielkiego Postu.

 

   800 - I.  +  Annę i Stefana Grabarków w  r. śm.

         - II. Za Parafian

1000   - I. + Józefa Adamskiego..

1115 - I. + Marię Garsztka.

           II.+ Władysławę w 46 r. śm.i zm. z rodz. Zdunków.

1700  - I. + Annę i Leona Ciszaków, w 1 r. śm.Anny, Stefanię i Tadeusza Kościańskich.

Poniedziałek 08.04.

1700  -  Żałobna

1800  -  I.  + Sewerynę Garsztkę

        -  II.  + Łucjana Frąszczaka.

       -  III. + Walentego Lewka.

Wtorek  09.04.

1800  -  I.   + Kazimierza Walendowskiego.

         - II.  + Cecylię Lach

         - III. + Zygmunta Urbaniaka.

         - IV. + Anielę Wojnowska.

 Środa 10.04.

1800 - I.   + Marię Garsztka.

        -  II.  + Antoninę Kalińską.

       - III. + Cecylię Lach.

       -  IV.  + Zygmunta Urbaniaka

Czwartek  11.04.

1800  - I.  + Józefa Adamskiego

         - II. + Anielę Wojnowską.

        - III. + Teresę Symonowską.

        

Piątek  12.04.

1800 -  I.   + Wincentego, Marię Kałużnych w r. śm. Wincentego oraz Urszulę Adamek.

                - II.  + Zygmunta Urbaniaka.

             - III. +Zygmunta Urbaniaka.

Sobota 13.04.

1715    -  Msza święta chrzcielna

1800  - I.   + Jana i Martę Kowalskich..

         II.  + Stanisława Bandosza w 1 r. śm. i + Leszka Bandosza.

         III. + Helenę Bartczak w 15 r. śm.

        -IV. Z podz.za odebrane Łaski i z prośbą o dalsze z z ok. 80 r. urodzin Tadeusza   

              Walendowskiego.

        -

Niedziela 14.04.      Niedziela Palmowa Męki Pańskiej.

 

   800 - I.  +  Józefa Adamskiego.

1000   - I. + Aleksandrę Juszczak.

1115 - I. + Kazimierza Lisiaka, w 30 r. śm.

           II.+ Zygmunta Urbaniaka

1500      I.   Za Parafian

1700  - I. Z podz. za odebrane łaski za przyczyną Matki Bożej i z prośbą o dalsze łaski i błog. Boże, zdrowie dla Barbary z ok. 80 urodzin i dla całej rodziny.

 


 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 168 gości 

W obiektywie

1.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj389
Wszystkie401125

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.