wtorek, 19 lutego 2019 roku logo

Ogłoszenia parafialne PDF Drukuj Email

SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                              17 lutego 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Słowa dzisiejszej Ewangelii nie są wyłącznie przypomnieniem obowiązku troski o głodnych, ubogich i cierpiących. Chrystus oczekuje od nas serc i umysłów zdolnych dostrzegać prawdziwe źródła ludzkiej biedy. Początkiem takiej postawy jest właściwy dystans do wszystkiego, co sami posiadamy.

2. W dzisiejszą niedzielę Odpust św. Walentego. Zapraszamy serdecznie na 1115. O 1500 zbiera się Żywy Różaniec w Domu Katolickim.

3. W piątek z okazji Święta Katedry Świętego Piotra Apostoła, podczas Mszy Świętej o godz. 1800 będziemy modlili się o ducha apostolskiej gorliwości, zdrowie i potrzebne łaski dla papieża.

4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą rozprowadzamy przy wyjściu głównym z kościoła.

5.W najbliższy piątek biuro parafialne będzie nieczynne.

W sobotę będzie czynne od 1000 do 1200.

6. Dziś po Mszach św. zbieramy do puszek na Caritas parafialną. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składkę inwestycyjną 2424zł ? Bóg zapłać. Przygotowujemy się do remontu chodników na cmentarzu i wokół kościoła.