top
niedziela, 16 grudnia 2018 roku logo


Strona Główna Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia parafialne PDF Drukuj Email
                                                                                                         
                                                                    

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

DRUGA   NIEDZIELA   ADWENTU   9 grudnia 2018


 

1. Usłyszane w dzisiejszej Ewangelii wezwanie św. Jana Chrzciciela, aby przygotować drogę Panu przynagla nas do gorliwego wykorzystania czasu Adwentu. Skorzystajmy ze spowiedzi św. adwentowej i nie odkładajmy jej na ostatnie godziny przed świętami.

 

2. Msze Święte roratnie sprawowane są w naszym kościele w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. Zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej, młodzież i kandydatów do bierzmowania do udziału, chociaż dwa razy w tygodniu, w Roratach. Rodziców prosimy o poparcie naszego zaproszenia i zorganizowanie dzieciom przyjścia na te Msze św.

 

3. Po raz 19 przeżywamy Dzień modlitw i pomocy materialnej kościołowi na Wschodzie. Bóg zapłać za osobistą i wspólnotową modlitwę oraz złożone ofiary do puszek pod chórem.

 

4. W tym tygodniu w czwartek przypada kolejna rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Zapraszamy do modlitwy w intencji Ojczyzny podczas Mszy Świętej o godz. 18.00.

 

5. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka na parafialną Caritas.

 

6. W niedzielę 16 grudnia, w czasie Mszy św. o godz. 10.00, poświęcenie medalików dzieciom I komunijnym.

 

8. Katecheza  liturgiczna dla kandydatów do bierzmowania w piątek 14 grudnia o godz. 18.00 ? indeksy zdajemy przed Mszą św.

 

9. We wtorek 18 grudnia mija 25 lat mojego proboszczowania w Parafii w Kowalewie. Zapraszam na dziękczynna Mszę św., którą odprawię o godz. 17.00 w naszym kościele. Jest za co dziękować Panu Bogu. Chciałbym tę wdzięczność Panu Jezusowi przeżywać z Wami  Kochani Parafianie i  dlatego liczę na Wasza obecność i modlitwę.

 

 

 

 

 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 147 gości 

W obiektywie

4.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj285
Wszystkie364326

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.