top
niedziela, 4 czerwca 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Pierwsze kroki do stworzenia Akcji Katolickiej
Pierwsze kroki do stworzenia Akcji Katolickiej PDF Drukuj Email

24 listopada 2009 roku odbyło się spotkanie wszystkich chętnych do stworzenia Akcji Katolickiej w naszej parafii. W tym celu Ks. Proboszcz Wiesław Kondratowicz zaprosił przedstawicieli Akcji Katolickiej z Pleszewa, by przedstawili nam, jak u nich zawiązała się i jak działa akcja.

Przedstawiciele Akcji Katolickiej z Pleszewa z naszym Proboszczem

 

Prezes Pleszewskiej Akcji Katolickiej - Kryspin Kuberka podzielił się informacjami, jaki był początek akcji, jak jest teraz i co obejmuje swoimi działaniami.
Stowarzyszenie działa na wielu polach - społecznym, charytatywnym, kulturalnym i edukacyjnym. Członkowie stowarzyszenia zajmują się również działalnością pielgrzymkowo-turystyczną, a także organizują liczne konkursy dla dzieci i młodzieży, jak również festyny i zabawy dla społeczności lokalnej. 

To spotkanie dało nam nadzieję, że i w naszej parafii powstanie Akcja Katolicka, gdyż wiele już działamy na wszystkich w/w polach, jedynie brakuje nam formalnego zorganizowania się jako stowarzyszenie Akcji Katolickiej. 

Z uwagą słuchaliśmy gości z Pleszewa

 

My też bez wątpienia damy radę

 

 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 96 gości 

W obiektywie

5.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj340
Wszystkie890630

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.