top
sobota, 26 listopada 2022 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Najlepsze życzenia dla Księdza Jerzego
Najlepsze życzenia dla Księdza Jerzego PDF Drukuj Email

 Czcigodny Księże Jerzy!

Z okazji Twoich imienin, składamy Ci najlepsze życzenia przede wszystkim dużo zdrowia oraz Bożej radości, aby towarzyszyła Ci ona w każdym dniu kapłańskiej posługi, oraz wielu życzliwych serc ludzkich, gotowych przyjść Ci z pomocą w głoszeniu Dobrej Nowiny. Modlimy się dzisiaj, by Bóg błogosławił Cię oraz obdarzał nieustannie swoją łaską i pokojem. Niech przedłuża lata Twego życia i pozwoli jak najowocniej dalej służyć budowaniu Królestwa Bożego na ziemi. 

 

Z najlepszymi życzeniami

 


 
Z najlepszymi życzeniami i modlitwą
Twoi Parafianie 

 

 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 81 gości 

W obiektywie

7.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj365
Wszystkie816441

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.