top
sobota, 28 maja 2022 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Msza św. inaugurująca nowy rok szkolny
Msza św. inaugurująca nowy rok szkolny PDF Drukuj Email
W czwartek 1.09.2011 roku o godz. 8.00 w naszym kościele miała miejsce uroczysta Eucharystia z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego. Mszę św. celebrował ks. Proboszcz Wiesław Kondratowicz.
 

 

Na Mszę świętą licznie przybyły dzieci ze swoimi rodzicami oraz młodzież gimnazjalna, a także nauczyciele i katechetki. Kapłan w swojej homilii nawiązał do Patrona szkoły w Kowalewie, Jana Pawła II, nawołując uczniów do tego, by kierowali się słowami Ojca Świętego a w swoim życiu brali z Niego wzór i prosili Go by ich prowadził. Ksiądz wyjaśnił, że patron pochodzi od łacińskiego słowa Pater, co znaczy Ojciec.
 
 
 
Zatem Ojcze Święty, prosimy Cię, prowadź nas!


 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 136 gości 

W obiektywie

5.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj121
Wszystkie757776

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.