top
czwartek, 2 grudnia 2021 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Teatr Prawie Wielki kolejny raz triumfuje
Teatr Prawie Wielki kolejny raz triumfuje PDF Drukuj Email
4 stycznia 2015 r. o godz. 16.00 i 18.00 sala Domu Katolickiego w Kowalewie zapełniła się po brzegi. Nasza wierna publiczność przyszła, aby obejrzeć kolejne przedstawienie przygotowane przez Teatr Prawie Wielki. Tym razem był to Król Bul, muzyczna bajka o przygodach króla, którego strasznie bolał ząb.
 
 
 
Wszyscy bawili się świetnie, także aktorzy. Na widowni co chwila wybuchały salwy śmiechu. Na koniec burzliwymi oklaskami nagrodzono cały zespół za grę aktorską, rewelacyjne kostiumy i piękną scenografię.

 

 

 


W imieniu całego zespołu dziękuję za uznanie i zapraszam na kolejne spektakle.

Aldona Jańczak
 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 149 gości 

W obiektywie

7.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj55
Wszystkie700113

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.