top
niedziela, 4 czerwca 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Wieczornica ku czci Jana Pawła II
Wieczornica ku czci Jana Pawła II PDF Drukuj Email
W sobotni wieczór 17 października 2015 r. w Domu Katolickim miało miejsce niezwykłe wydarzenie. W przepięknej scenografii, przy klimatycznych piosenkach i sugestywnym słowie wielu emocji doświadczyli zebrani na widowni mieszkańcy naszej miejscowości.
 

Pani Małgorzata Walendowska, Iwona Kaczor, Beata Kaczor, Aldona Jańczak, pan Piotr Kowalik, Łukasz Adamski oraz przeurocze wokalistki: Zuzia, Magda, Nicola i Kornelia to zespół, który wspomnieniem o naszym patronie dostarczył zgromadzonym niezapomnianych wzruszeń.
 
 
 
 
Po tej duchowej uczcie wszyscy zaproszeni zostali na tradycyjne kremówki papieskie, które przygotowała nasza nieoceniona Rada Rodziców.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w przygotowaniu tej uroczystości.

Aldona Jańczak
 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 129 gości 

W obiektywie

3.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj353
Wszystkie890643

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.