top
sobota, 30 września 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Msza św. dożynkowa wsi Suchorzew 2017
Msza św. dożynkowa wsi Suchorzew 2017 PDF Drukuj Email

Barwny korowód, który tworzyli mieszkańcy Suchorzewa udał się w niedzielę 13 sierpnia 2017 roku do kościoła parafialnego, by podziękować Bogu za tegoroczne plony zebrane w trudzie ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Rolę Starostów dożynek pełnili: Pani Renata Walendowska i Pan Paweł Szlachta.

 

 

 Na początku uroczystej Mszy świętej zostały poświęcone chleby i wieniec dożynkowy przez Ks. Proboszcza Wiesława Kondratowicza oraz Ks. Karola

 

 
 
Liturgię sprawował Ks. Proboszcz, a piękną homilię wygłosił Ks. Karol.Uroczystości towarzyszyły piękne śpiewy w wykonaniu zespołu ludowego z Suchorzewa, któremu na akordeonie przygrywał oraz wspomagał zespół swoim talentem wokalnym Sołtys wsi Suchorzewa, Pan Darek Dryjański.

Zapraszamy do galerii zdjęć

 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

W obiektywie

1.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj425
Wszystkie936358

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.