top
niedziela, 4 czerwca 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Odpust ku czci św. Walentego 2022
Odpust ku czci św. Walentego 2022 PDF Drukuj Email
14 lutego 2022 roku, w naszej parafii miał miejsce odpust ku czci św. Walentego. Z tej okazji eucharystię sprawował i kazanie wygłosił Ks. Artur Staniszewski - rezydent do pomocy w duszpasterstwie i ośrodku. Po Mszy św. kapłan odprawił nabożeństwo przy ołtarzu św. Walentego, upraszając u naszego patrona ratunek we wszelkich chorobach nerwowych oraz dar miłości w naszej codzienności.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 135 gości 

W obiektywie

1.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj362
Wszystkie890652

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.