top
niedziela, 4 czerwca 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Msza św. dożynkowa wsi Suchorzew 14.08.2022
Msza św. dożynkowa wsi Suchorzew 14.08.2022 PDF Drukuj Email
W niedzielę 14 sierpnia 2022 roku w kościele parafialnym w Kowalewie odbyła się uroczysta Msza święta dożynkowa, której przewodniczył Ksiądz Proboszcz Wiesław Kondratowicz. Przy pięknej, słonecznej pogodzie przyjechał do kościoła wraz z chlebem i wieńcami dożynkowymi tradycyjny kolorowy korowód dożynkowy na czele z sołtysem wsi Panem Darkiem Dryjańskim oraz starostami dożynek: Panią Alicją Jamroszczyk i Krzysztofem Musielakiem, a także asystentami starostów: Natalią Jakubowską i Nikodemem Dryjańskim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 90 gości 

W obiektywie

3.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj339
Wszystkie890629

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.