top
środa, 1 lutego 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Cafe Subito Santi
Cafe Subito Santi PDF Drukuj Email
W niedzielny wieczór 16 października 2022 roku mieszkańcy Kowalewa zawitali do Cafe Subito Santi. W menu teatralnej kawiarenki znalazły się wzruszenia okraszone lirycznym spotkaniem z Janem Pawłem II. Goście wraz Teatrem Prawie Wielkim, Łukaszem Adamskim i wokalistkami Martyną Paterczyk i Adą Klötzel mogli przeżyć wyjątkowe spotkanie z Wielkim Polakiem i człowiekiem, Papieżem i autorytetem. Było emocjonalnie słodko przy kawie i kremówkach.
Aldona Jańczak
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 

W obiektywie

2011-11-05_203434.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj223
Wszystkie843718

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.