top
niedziela, 4 czerwca 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Chór kościelny Nasze występy Koncert chóru 31.01.2010
Koncert chóru 31.01.2010 PDF Drukuj Email

W dniu 31.01 2010 r. w kościele OO Franciszkanów p.w. Św. Antoniego w Jarocinie nasz chór wystąpił z krótkim koncertem kolęd.  Zaśpiewaliśmy trzy kolędy: Zapłonęła gwiazda;  Bracia patrzcie jeno  i Westminster Carol.  To coroczne spotkanie przy żłóbku zaszczycił swoją obecnością J.E. Ks Ordynariusz  Biskup Stanisław Napierała.

 

 


Oprócz nas wystąpiło sześć chórów i jeden zespół ludowy.

 

 

Mszę św. celebrował Ks. Biskup a do mszy służyli żołnierze z pobliskiej jednostki wojskowej. W słowie bożym Ks. Biskup był zachwycony składem występujących chórów, począwszy od dzieci a skończywszy na sędziwych seniorach. Ten piękny śpiew wyraża najpiękniejsze uwielbienie Pana Boga.  Podziwiał bezinteresowną pracę podczas prób chórzystów. Na zakończenie uhonorował nas Dyplomem uczestnictwa. 

 Ks. Biskup wręcza dyplomy
 
Ojciec Gwardian zakonu franciszkańskiego wraz z grupą Akcji Katolickiej przygotowali po spotkaniu przyjęcie z grochówką wojskową, dobrą kiełbaską i różnorodnym słodkim pieczywem.
 
Prezes chóru: Włodzimierz Kołtuniewski

 

 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 117 gości 

W obiektywie

1.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj349
Wszystkie890639

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.