
Odprawiona w Wielki Czwartek Msza święta była dziękczynieniem za ustanowienie Eucharystii i kapłaństwa służebnego.






















Odprawiona w Wielki Czwartek Msza święta była dziękczynieniem za ustanowienie Eucharystii i kapłaństwa służebnego.





















16 października 2023 roku o godz. 10.00 została odprawiona przez Ks. Proboszcza Krzysztofa Raja Msza święta z okazji Dnia Patrona Szkoły – Jana Pawła II.
W niedzielę 28 października 2018 roku obchodziliśmy rocznicę poświęcenia naszego kościoła, który był konsekrowany w 1959 roku przez Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego
„Wymagajcie od siebie, nawet gdyby inni od was nie wymagali” Jan Paweł II Nasze szkoły (przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum) należą do…
6 grudnia do naszej wspólnoty parafialnej przybył niezwykły gość- Św. Mikołaj, biskup.Wraz z kapłanami wyszedł po dzieci, które z lampionami czekały na rozpoczęcie Mszy Świętej roratniej.
21 czerwca 2011 roku o godz. 12.00 odbyła się uroczysta Msza Święta dla uczniów III klas gimnazjum, a 22 czerwca – dla pozostałych uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Kowalewie. Msze…