24 maja 2009 r., w ramach obchodów 600-lecia parafii, odbył się mecz piłki nożnej reprezentacji
parafii Kowalew z reprezentacją kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego w Kaliszu.

 

 

 

 Zespół gości

zespół gospodarzy
 

 

Mecz rozpoczął się punktualnie o godz. 14.00 na boisku OSP Kowalew i przebiegał w miłej i serdecznej atmosferze. Obydwie drużyny dały z siebie wszystko, by ten mecz był dla kibiców widowiskiem. Gospodarze okazali się jednak lepszą drużyną, wygrywając 9:3. Na pochwałę zasługują nie tylko zawodnicy, którzy dostarczyli wiele emocji, ale również kibice, wykazując się wysoką kulturą osobistą.

 

 

 

Po meczu zawodnicy udali się do strażnicy na kiełbaski z grila, które przygotował sam prezes OSP Kowalew – Sławomir Guz. Ksiądz Proboszcz, Wiesław Kondratowicz czuwał nad całością.

 

Głównym organizatorem imprezy był Mirosław Rożek

 

 Zapraszamy do galerii

Podobne wpisy