W dniach 24 – 25 czerwca 2023 roku miał miejsce długo wyczekiwany wyjazd służby liturgicznej z naszej parafii.
 
 

 
Wycieczka rozpoczęła się od zwiedzania Krakowskiej Starówki z przewodnikiem (Kościół Mariacki, Brama Floriańska, Sukiennice).
Drugiego dnia nasza służba liturgiczna posługiwała we Mszy świętej w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach (co było dla nas dużym przeżyciem, wyróżnieniem i doświadczeniem). Ciekawą lekcją historii było zwiedzanie komnat Zamku Królewskiego na Wawelu.
Zwieńczeniem wyjazdu był pobyt w Muzeum Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach, który jest Patronem naszej szkoły w Kowalewie.
Wielkie podziękowania należą się wszystkim parafianom, którzy podczas tegorocznej kolędy (2023) dołożyli swoją cegiełkę do wyjazdu. Dziękujemy serdecznie również parafialnej grupie Caritas oraz wszystkim sponsorom, którzy chcieli pozostać anonimowi, a bardzo nam pomogli w sfinalizowaniu wycieczki.
Służba liturgiczna w parafii św. Bartłomieja w Kowalewie
wraz z rodzicami 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podobne wpisy