30 stycznia 2011 roku  w naszym kościele odbył się przepiękny koncert kolęd w wykonaniu parafialnego chóru pod dyrekcją Magdaleny Łuczak. Nie lada gratką dla słuchaczy był także występ Tomasza Łuczaka – solisty Opery Szczecińskiej.

W ten niedzielny wieczór, dzięki rewelacyjnemu koncertowi, znów mogliśmy powrócić do świątecznej atmosfery pełnej pięknej tradycji i polskich kolęd.  Wspaniały artysta – Tomasz Łuczak dodatkowo zaśpiewał utwory z repertuaru Mozarta.

Pomiędzy kolejnymi występami mogliśmy wysłuchać tekstów wprowadzających wygłoszonych przez prezesa chóru – Włodzimierza Kołtuniewskiego

Koncert dostarczył nam niesamowitych przeżyć oraz wielu emocji i wzruszeń. Artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami i nie obyło się bez bisów.

Ksiądz Proboszcz – Wiesław Kondratowicz podziękował i pogratulował chórowi za wspaniały występ.