Na Światowych Dniach Młodzieży nie zabrakło młodzieży również z naszej parafii. Godnie reprezentowali nas: Aleksandra Chojecka (autorka zdjęć), Sylwia Kostrzewa, Patrycja Matłoka, Daniel Sołtysiak oraz Gwidon Waliszewski, którzy dołączyli do pielgrzymów z Jarocina.

Oby słowa papieża Franciszka:

 …”Nie przyszliśmy na świat, aby „wegetować”, aby wygodnie spędzić życie, żeby uczynić z życia kanapę, która nas uśpi; przeciwnie, przyszliśmy z innego powodu, aby zostawić ślad. To bardzo smutne, kiedy przechodzimy przez życie nie pozostawiając śladu. A gdy wybieramy wygodę, myląc szczęście z konsumpcją, wówczas cena, którą płacimy, jest bardzo i to bardzo wysoka: tracimy wolność. To jest cena. Jest wiele osób, którzy nie chcą, żeby młodzi byli wolni. Przeciwnie. Chcą, żeby byli otumanieni, ogłupiali”…

(30 lipca, w Brzegach)

zostały wprowadzone w czyn i towarzyszyły zarówno młodzieży jak i dorosłym przez całe życie.

{youtube}HwWAR_DWr58{/youtube}

 

{youtube}https://youtu.be/pGbinN34puo{/youtube}

Dziękujemy Oli za zdjęcia 🙂

Zapraszamy do galerii zdjęć

Podobne wpisy