Tak jak w roku ubiegłym w niedzielę 26 września 2010 roku zorganizowane zostało przez GRUPĘ CHARYTATYWNĄ CARITAS spotkanie z parafianami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi.

Spotkanie rozpoczęło się mszą świętą którą odprawił opiekun chorych ksiądz Jerzy i połączone zostało z udzieleniem sakramentu chorych. W pięknych słowach homilii ksiądz Jerzy nawiązał do krzyża cierpienia i radości ducha w każdym człowieku. Oprawę liturgiczną eucharystii sprawowali członkowie grupy CARITAS, a w modlitwie powszechnej przedstawione zostały nasze prośby Do Jezusa Boskiego Lekarza „Niech nas uzdrowi Twoja łaska”. Po mszy świętej odbyło się spotkanie przy herbacie i placku w salce domu katolickiego. Wszyscy rozeszli się zadowoleni i uśmiechnięci.