W dniu 30 września 2023 roku odbył się wyjazd ministrantów z naszej parafii do urokliwego miasta Toruń. Miał on na celu umożliwienie młodzieży przeżycia niezapomnianych chwil, a zarazem poszerzenia ich wiedzy i doświadczenia religijnego. Grupą opiekował się Ksiądz Proboszcz Krzysztof Raj oraz Katechetka Pani Paulina Klőtzel.

W czasie pobytu zwiedzający odwiedzili między innymi katedrę św. Jana Chrzciciela oraz udali się do Domu Mikołaja Kopernika, gdzie dowiedzieli się o ciekawostkach z życia polskiego astronoma.

Wyjazd do Torunia był nie tylko okazją do wzmocnienia więzi wśród naszej grupy ministrantów, ale także do pogłębienia wiedzy religijnej i poszerzenia horyzontów kulturowych. Dzięki Księdzu Proboszczowi oraz wsparciu rodziców, ten wyjazd był niezapomnianym doświadczeniem, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci młodzieży.

Podobne wpisy