Chór ubarwia swoim śpiewem wszystkie większe święta kościelne.
Pierwszy krótki występ chóru odbył się przed kamerami telewizji poznańskiej z okazji kręcenia filmu z udziałem naszego proboszcza, Ks. Wiesława Kondratowicza.

Wielokrotnie chór dawał koncerty kolęd i to zarówno w dekanacie, jak i poza dekanatem pleszewskim. Bardzo ważne dla chóru były uczestnictwa w corocznych diecezjalnych kolędowaniach przy żłóbku. Zawsze występowało kilka chórów i rosło przekonanie o wartości śpiewaczej.

Z głębokim wzruszeniem i dużym aplauzem przyjęto koncert Gorzkich Żalów opracowanych przez Magdalenę i Tomasza Łuczaków.  Te koncerty wykonane były w różnych kościołach również poza diecezją kaliską. W roku 2001 roku, chór uczestniczył we mszy św. odprawionej w amfiteatrze pleszewskim z okazji Wielkopolskich Dni Stop Uzależnieniom.

Podobne wpisy