Parafialna Grupa Caritas składa gorące podziękowanie wszystkim, którzy złożyli ofiary za palmy i stroiki wielkanocne oraz chlebki. Ofiary zostaną przeznaczone na wypoczynek w Przedborowie dla dzieci z rodzin wielodzietnych oraz niepełnosprawnych.

 

Specjalne podziękowania dla 

Grażyny i Tomasza Vogtów, Ewy Leśniewskiej,  Arlety Włodarczyk, Donaty Kowalskiej, Małgorzaty Gendek, Izabeli Golińskiej, Katarzyny Mądrzak, Izabelli Mikołajczyk, Moniki Kowalskiej, Przemysława Marciniaka, Dyrektora szkoły – Pawła Jakubowskiego, Natalii Tatko

oraz dla 

 Uczniów z Zespołu Szkół Publicznych w  Kowalewie
i Uczniów z Zespołu Szkół Technicznych w Pleszewie

za pomoc w pozyskiwaniu środków na wsparcie dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii.

 
Dziękujemy z całego serca

        

 

 Wielkanoc  2010     

Podobne wpisy