Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada,lecz przez to, kim jest,
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.
Jan Paweł II
 
Spotkanie opłatkowe Parafialnej Grupy Caritas miało miejsce 01 stycznia 2014 roku o godz. 18.00, na które przybyli wolontariusze oraz duszpasterze Parafii w Kowalewie: Ks. Proboszcz Prałat Wiesław Kondratowicz i Ks. Kanonik Jerzy Siwik.
 
 

Spotkanie przy opłatku było okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia oraz podsumowania działań w minionym roku, a także do planowania kolejnych przedsęwzięć. Zebranym towarzyszyła radosna atmosfera życzliwości i wzajemnego składania sobie życzeń.
 
Wszystkim Parafianom i Osobom spoza Parafii dziękujemy za dar serca, pomoc i wszelką dobroć okazywaną tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują.
Parafialna grupa Caritas
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podobne wpisy