19 kwietnia 2010 r. Ks. Biskup Kaliski Stanisław Napierała podniósł naszego proboszcza Ks. Kanonika Wiesława Kondratowicza do godności Prałata. Nadanie tytułu miało miejsce podczas uroczystości bierzmowania.

Czcigodny Księże Proboszczu!

Codziennie patrzymy na Twoją pracę, troskę i poświęcenie dla powierzonej Ci parafii. Na Twoje ręce składamy podziękowanie i życzenia: zdrowia i wszelkiego szczęścia, wytrwałości, spokoju i pogody ducha, przede wszystkim ogromu łask Bożych i mocy Ducha Świętego oraz opieki Matki Bożej. Niech Duch Boży nieustannie mieszka w Twoim sercu i nie pozwoli nigdy zapomnieć o tym, co w życiu kapłańskim najważniejsze. Serdecznie gratulujemy godności Prałata i jesteśmy z Ciebie dumni – Księże Prałacie!

Z najlepszymi życzeniami

Z najlepszymi życzeniami i modlitwą
Twoi Parafianie

Podobne wpisy