27 marca uczniowie klasy III wraz z dziećmi 5 – letnimi udali się do Filii Bibliotecznej w Kowalewie na spotkanie „Jan Paweł II naszym przewodnikiem”.

 

Organizatorem spotkania była p. Barbara Woźniak. Zajęcia prowadził proboszcz naszej parafii  – ks. Wiesław Kondratowicz. Wyjaśnił dzieciom pojęcie „kanonizacji”, a także przybliżył biografię papieża.  W trakcie spotkania dzieci śpiewały ulubioną pieśń Jana Pawła II pt. „Barka”. Po zakończeniu zajęć dzieci otrzymały od pani bibliotekarki słodki upominek. Wzbogaceni o cenną wiedzę, radośni wróciliśmy do szkoły. Dziękujemy serdecznie ks. Wiesławowi Kondratowiczowi za przeprowadzenie ciekawych zajęć, pani bibliotekarce – B. Woźniak za zorganizowanie spotkania, a rodzicom za opiekę podczas wycieczki.
Ewa Leśniewska
Aurelia Walendowska
 
 
 
 
 
 
 
 

Podobne wpisy