Dnia 26 września 2015 roku w naszej parafii miał miejsce Turniej Piłki Nożnej Ministrantów, który odbył się na boisku przy strażnicy.
 

Ochotnicza Straż Pożarna bardzo chętnie pomogła w przygotowaniu boiska na ten turniej oraz użyczyła nam kilku pomieszczeń z przeznaczeniem na szatnie dla przybyłych drużyn. W zawodach walczyły cztery zespoły: z parafii Wniebowzięcia N.M.P z Żegocina, parafii Św. Marcina z Jarocina, drużyna  z naszej parafii oraz czwarty zespół, który grał tylko mecz pokazowy z ministrantami. W turnieju bezkonkurencyjna była drużyna z naszej parafii, drugie miejsce zajęła drużyna z parafii Wniebowzięcia N.M.P z Żegocina, a trzecie miejsce – drużyna  z parafii św. Marcina z Jarocina. Natomiast w meczu pokazowym lepsza okazała się drużyna czwarta,  wygrywając ten mecz z ministrantami. Turniej zakończył się wspólnym grillowaniem i podziękowaniami dla zwycięzców oraz dla przybyłych drużyn
 
kleryk Paweł
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podobne wpisy