19.10.2014 r.o godz.1800 mieszkańcy Kowalewa i okolic zostali zaproszeni na niezwykłą ucztę dla oczu i serc. W kolejną rocznicę pontyfikatu Jana Pawła II – patrona naszej szkoły w kościele parafialnym odbyła się wieczornica poetycko-muzyczna pt. „Zrozumieć człowieka”.
 
 

 

 
Wzruszeń widzom dostarczyli recytatorzy: panie M. Robakowska, M. Walendowska, A. Jańczak, uczennice klasy IIa Aleksandra Bandosz, Kinga Ferenc, Sylwia Kostrzewa, Magdalena Małkowska, Patrycja Matłoka, Julita Piękna, Nikola Słowińska i Bartosz Augustyniak z kl. III b, wokaliści: Kinga Matłoka i Gwidon Waliszewski oraz chór szkolny pod dyrekcją pana Łukasza Adamskiego.
 
 
 
Poezja i piosenka wykorzystane w koncercie skupiała się głównie na człowieku i jego złożonej naturze. Przyświecały mu słowa Jana Pawla II: Człowieka trzeba mierzyć miarą serca – sercem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podobne wpisy