Najważniejsze spotkanie
Pierwsze,
Wyjątkowe
Przytuliłeś je do Serca
Nakarmiłeś Miłością
Były tak blisko
Szczęście przy szczęściu
Serce w sercu

Niech trwa wiecznie
Niech nic i nikt nie przysłoni im Nieba
Dopomóż nam proszę
stać na straży świętości
tych maluczkich
tak przez Ciebie umiłowanych

19 maja 2024 roku w naszej parafii miała miejsce niezwykła uroczystość. Wśród licznie zgromadzonych gości 29 dzieci po raz pierwszy przyjęło do swojego serca Pana Jezusa. Jak powiedział jeden z chłopców na tę chwilę przygotowywał się całe życie.

Życzymy wszystkim dzieciom, które po raz pierwszy w pełni uczestniczyły we Mszy Świętej, żeby zawsze doświadczały radości, ze spotkania z żywym Bogiem, by często gościł w ich sercu, napełniał je swoją miłością.

Tekst i zdjęcia Agnieszka Burakowska

Podobne wpisy